




Tradycyjnie
w drugą niedzielę maja, w naszej Rodzinie Parafialnej odbyła się
~ UROCZYSTOŚĆ PIERWSZOKOMUNIJNA ~
Trzynaścioro dzieci, z wielkim przejęciem i ogromną radością,
pierwszy raz w pełni uczestniczyło we Mszy Świętej,
przyjmując do świątyni swoich dziecięcych serduszek
JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO



